STKEN 5 Лист Овошје Серија Помине Налепница Симпатична Портокал Лимон Лубеницата Авокадо Помине Декорација Applique Girly Стил Налепница Поставите Женски DIY Помине Дизајн ?
Свеж

STKEN 5 Лист Овошје Серија Помине Налепница Симпатична Портокал Лимон Лубеницата Авокадо Помине Декорација Applique

DEN 167.76

Достапно е за нарачката

Пакет : ќе добиете 5 Sheet шарени исклучителна овошје нокти налепници, секоја големина е 13*7cm.Модел : Овошје шема лак налепници имаат различни модели, вклучувајќи ги и портокали, лимони, авокадо и цреши, која може да ги задоволи повеќето од вашите нокти дизајн потреби.Лесен за користење : симпатична овошје нокти налепници се само-лепило, лесен за употреба, многу погодна за нокти салони или дома ноктите.Висок квалитет : исклучителна авокадо нокти налепници се изработени од еколошки материјали, не-токсични и безопасно, и може да се користи од страна на возрасните и децата, не ограничувајќи се на различни ноктите.Service : Ако имате било какви прашања во врска со производот, можете да го консултирате со клиентите, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.