YANTAIAN Видиме Поправка Делови Батеријата на Задниот Поклопец за ПРВ 10 Про T799B T799H
Свеж

YANTAIAN Видиме Поправка Делови Батеријата на Задниот Поклопец за ПРВ 10 Про T799B T799H

DEN 557.76

Достапно е за нарачката

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел на телефон пред да ја купите.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.Ве молиме да ни испратите слика ако најдете некоја пакет оштетени.Квалитет Гаранција и пријателски по-продажба на услуги.Ако имате било каков проблем со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви понуди задоволително решение во рок од 24 часа.Боја : Сива Боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.