PANTAOHUAUS Батеријата на Задниот Поклопец за Microsoft Lumia 435(Црн) (Боја : Color2)
Свеж

PANTAOHUAUS Батеријата на Задниот Поклопец за Microsoft Lumia 435(Црн) (Боја : Color2)

DEN 924.00

Достапно е за нарачката

pantaohuaes Мобилен телефон на Поправка & Резервни Делови.Кога ќе го замени стариот , ве молиме внимателно и нежно.pantaohuaes Мобилен телефон Резервни Делови.Сите производи се безбедни да се купи и брза испорака, 24-час e-mail услугата.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Батеријата на Задниот Поклопец за Microsoft Lumia 435(Црна).Pantaohuaes Поправка и Делови за Мобилни Phones Pantaohuaes Резервни делови за мобилен phones1. Висок квалитет на батеријата на задниот поклопец замена за Microsoft Lumia 435.2. Замени скршен или нефункционален задните домување со нова.3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.Кога ќе го замени стариот , ве молиме внимателно и нежно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.