YANTAIAN Видиме Поправка Делови Батеријата на Задниот Поклопец за ПРВ Plex T780H
Свеж

YANTAIAN Видиме Поправка Делови Батеријата на Задниот Поклопец за ПРВ Plex T780H

DEN 566.88

Достапно е за нарачката

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел на телефон пред да ја купите.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.Ве молиме да ни испратите слика ако најдете некоја пакет оштетени.Квалитет Гаранција и пријателски по-продажба на услуги.Ако имате било каков проблем со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви понуди задоволително решение во рок од 24 часа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.