Nuroo Старечки Шамија, Сива Лента
Свеж

Nuroo Старечки Шамија, Сива Лента

DEN 719.76

Достапно е за нарачката

90% Полиестер, 10% Spandex.Увезени.Прилепува заедно или крајот овозможи да се прилагоди 360 покриеност + дискретни димовска - толку многу начини да се носат : шамија, заврши, стегање, можностите се бескрајни.Прилепува олеснување на било грижете се дека вашето бебе ќе се ослободат или да се повлече вашите капак.Двојно двострано печатење и патентиран дизајн создаде премиум изглед.Направени од нашиот потпис Nu Roo ткаенина која е супер меки, дише, и навремено слободни Влага wicking својства спречува млеко од продорен материјал, намалување на дамки и spills.Како дополнителна бонус, breathability и 4 начин на истегнување ја прави оваа голема столче маска, шопинг количка корица и повеќе.Нега и Чистење : Машина перат, фен безбедно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.