3D Авион Ноќ Светлина, Борбен Авион 3D LED Илузија Светилка 16 Бои се Менува со Далечински Управувач & Допир за Контрола на Батеријата Управувана Dimmable Биро Светилки за Д?
Свеж

3D Авион Ноќ Светлина, Борбен Авион 3D LED Илузија Светилка 16 Бои се Менува со Далечински Управувач & Допир

DEN 1087.20

Достапно е за нарачката

Совршен Подарок за Момчиња : светла LED ноќ светлина се наоѓа во основата на сијалицата се одразува врз монтажа на панел и да се произведува три димензионални илузија на дизајнот.Борец млазен авион ноќ светлина се совршени за момчиња и возрасни кои сакаат да студираат воени знаења. 3 D Визуелен Ефект : На светлина со интересни 3 D визуелни ефекти светилка кога го олеснат до тоа.3 D ноќта светлина е опремена со технички еколошки акрилик материјал, низок напон и заштеда на енергија за вас.USB Кабел & Напојува Батерија : Нашиот борбен авион на 3 D визуелна биро светилки може да се користи од страна на 5 V USB порт напојување поврзани со моќ банка,лаптоп,компјутер,USB адаптер или 3*АА батерии(не се вклучени) Напојува.Далечински Управувач&Допир Контрола : Има двоен погон mode-далечински управувач и допир контрола како ви се допаѓа.Допрете го копчето на базата за да го вклучите/исклучите и промена на бои, можете да го притиснете копчето за 3 секунди за да го исклучите.Одличен за По-продажба на Услуги : Ние обезбеди 100% задоволството на клиентите услуга со една година замена вети.Ако не сте задоволни со нашите производи или било какви прашања во врска со производ, добредојдени да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.