QCYOHO LED Расадник Ноќ Светла за Деца, Симпатична Силикони Бебе Ноќ Светло со Сензор на Допир и Далечински управувач, Преносни и USB Полнење Еднорог Nightlight за Деца, Бела
Свеж

QCYOHO LED Расадник Ноќ Светла за Деца, Симпатична Силикони Бебе Ноќ Светло со Сензор на Допир и Далечински

DEN 335.76

Достапно е за нарачката

【 БЕЗБЕДНО и ТРАЈНИ 】 Нашите еднорог nightlight за деца е изградена од високо-квалитет меки силиконски, toddle може да фрлања тоа околу и стиска тоа и тоа е се уште се случува силна. 【 БЛАГОТВОРНО LED НОЌ СВЕТЛИНА 】 Нашите меки силиконски ноќ светлина за деца фрла благ сјај дизајниран да ги смири децата од сите возрасти дали се користи како симпатична светилка или cuddly придружник. 【 ЛЕСНА КОНТРОЛА 】 го Користите далечинскиот со тајмерот за да се префрлате помеѓу 9 различни бои, можете да затемнете тоа лесно кога е потребно & го исклучите.Тоа исто така им овозможува на тајмерот за да се постави така што исклучува додека бебето спие. 【 USB ПОЛНЕЊЕ 】Батерија управувана бебе ноќ светла може да се напојува со микро USB приклучок во штекер за полнење.Тоа може да го поддржи 15 часа светне, децата може да се донесе градинка ноќ светла со нив, кога патуваат.Ако заборавив дома, тоа ќе го исклучи автоматски по 5 часа. 【 НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК 】 еднорог светилка е фантастичен роденден, празник или бебе туш купување.Иако тоа главно за деца, но мислам дека многу возрасни луѓе кои ќе љубов оваа симпатична животно деца ноќ светлина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.