Симпатична Диносаурус Деца Ноќ Светлина Расадник Бебе Светлина Kawaii Силикони Бебе Светилка со 7 Боја на Владата,Животински Nightlight Преносни Squishy Допрете Контрола Род?
Свеж

Симпатична Диносаурус Деца Ноќ Светлина Расадник Бебе Светлина Kawaii Силикони Бебе Светилка со 7 Боја на Владата,Животински

DEN 479.76

Достапно е за нарачката

ПОДАРОЦИ ЗА ДЕЦАТА : Совршен роденденски подарок за бебиња, години, тинејџерите и возрасните.LED допрете контрола на светла може да биде забавна играчка да ги задоволи децата љубопитност.USB полнење бебе светлина со екстра големи батерија капацитет гарантира дека симпатична ноќта светлина, може да го задржи вашето бебе компанија цела ноќ.Дали децата играат, јадење или спиење, овие забавни нешта може да ве придружува на бебето во текот на.УДОБНО СВЕТЛО ЕФЕКТИ : прекрасна ноќ светлина 7-боја дишење двојна светлина режими, топло и добра светлина за да се создаде безбедна и удобна атмосфера.Децата ноќ светлина вози далеку темнината за сите возрасти на децата и ги држи друштвото на спиење.Децата заспие со оваа симпатична светилка за да се задржи кошмари и чудовишта далеку.SAFE НОЌ СВЕТЛИНА : 100% безбедни и мерка на детето меки силиконски светлина.Бебето nightlight е направен на BPA-free перат силикони, даваат пријатен мека на допир.На диносаурус ноќ светлина се дизајнирани да бидат цврсти доволно да го издржат грубото ракување и нема да му наштети на децата.Голем девојки ноќ светлина за градинка.ВРЕМЕТО ФУНКЦИЈА : симпатична nightlight ви овозможува да даде оваа симпатична малку ноќ светлина тајмер.Можете да изберете време како 15 минутна/ половина час/ 1 час.На децата ноќ светлина е топла и мека светлина вози далеку темнината за деца од сите возрасти и ги држи друштвото на спиење.Децата па дури и може да заспие cuddled до тоа да се задржи кошмари и чудовишта далеку.ЦЕЛА НОЌ НА КОМПАНИЈАТА : преносни големина и меки бои прават тоа совршено симпатична ноќта светлина.Оваа батерија ноќ светлина, може да се користи најмногу до 10 часа.Совршен за мали момчиња и девојчиња да се носат светла од спалната соба за да на патот во средината на ноќта, или за мајки и татковци да се користи во средината на ноќта за пелена промени и храна.Вие не треба да се разбуди некој нагоре, но да добијат сигурен извор на светлина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.