LUOZZY 6 Компјутери Животинско Свирки за Децата Прекрасна Животни Noisemaker Дрвени Свирки за Децата (Случаен)
Свеж

LUOZZY 6 Компјутери Животинско Свирки за Децата Прекрасна Животни Noisemaker Дрвени Свирки за Децата (Случаен)

DEN 311.76

Достапно е за нарачката

Смешни навива реквизити и партија услуги за децата.Совршен за роденден, ноќта на Вештерките, свадба, карневал, празник партии, спортски настани, итн.Прави бучава се смешни и привлечни.Свирче бучава на одлуки може да светне празнична и возбудени од атмосферата.Изработени од квалитетна и пластични материјали.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.