12 Парчиња Партија Компресори Животни Роденден Компресори Смешно Партија Бучава Креаторите на Животните Партија Noisemakers Удар Рог Бучава Создателот за Деца Роденден
Свеж

12 Парчиња Партија Компресори Животни Роденден Компресори Смешно Партија Бучава Креаторите на Животните Партија

DEN 287.76

Достапно е за нарачката

Доволни количини и богата стилови : ќе добиете 12 парчиња на партијата компресори со 6 различни животни стилови, имено куче, крава, мајмун, зебра, овци и жирафа, 2 парчиња за секој стил, овозможувајќи ви да ги споделите со вашите гости да се забавуваат заедно.Растеглив и флексибилни, големина : секој удар рог бучава создателот е околу 14 см/ 5.5 инчи во должина од пред дува, и тоа ќе се протегала до 31 cm/ 12 инчи по дува, а потоа, тој автоматски ќе отскокнување назад кога не се дува, тоа е многу интересна и смешна.Убав подарок избори : овие лица бучава одлуки не само звук играчки, но, исто така, интересни подароци за децата, гости, пријатели и семејството, фаќање луѓе вниманието лесно и liven до атмосферата.Идеален за повеќе наврати : овие кутре бучава одлуки се идеални за роденден партии, пантомимичари партии, Mardi Gras партии, Божиќ, ноќта на Вештерките, Велигден партии и други прослава настани, креирање на jubilant и возбудлива атмосфера.Квалитет и безбедна материјали : овие роденден компресори се главно направени на квалитет на хартија, материјали, кои се безбедни, не-иритирачки мириса при користење на нив, не е лесно да се пробие или солза, цврсти доволно за вашата долго време се користи за време на прославата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.