Креативни Конвертирање Избрани Грешки Blowouts со Хартија Исечок - 8pcs
Свеж

Креативни Конвертирање Избрани Грешки Blowouts со Хартија Исечок - 8pcs

DEN 134.40

Достапно е за нарачката

Пакетот Вклучува : 8 x Blowouts со избрани cutouts.Blowouts функција црвени, сини и жолти бои заедно со разни додатоци како што се боја кофи & палети.Стави еден во вашиот плен кеси giveaway за вашите гости.Дизајн и cutouts се печатени во високо-квалитетна хартија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.