Colcolo Дете Полицијата Пожарникар Megaphone W/ Сирената Звук Деца се Преправам - Сина, 165x150x95mm
Свеж

Colcolo Дете Полицијата Пожарникар Megaphone W/ Сирената Звук Деца се Преправам - Сина, 165x150x95mm

DEN 335.76

Достапно е за нарачката

Сосема нов фантастичен квалитет - Полициски службеници /firemans megaphone со сирената звуци за деца претендираат игра.Совршен за деца ноќта на Вештерките носии, фенси облека костими, темата партии, претендираат игра и театар употреба.Мулти-функција микрофон - се зборува и се огласува сирената со контрола на јачина на звук опции.Одличен додаток за секое дете firemen & полицијата костим се облекуваат. 2 парчиња АА Батерии што се Бара (не се вклучени).Реална desgin за образовни претендираат на role play игра - бескрајно да се забавуваат како деца растат нивните имагинации.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.