amscan Метален Теал Фолија Blowouts со Fringe - 12pc
Свеж

amscan Метален Теал Фолија Blowouts со Fringe - 12pc

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

Пакетот Вклучува : 8 x Ленти, Фолии Blowouts.Металик теал ленти со шарени confetti печати кога продолжен.Attched со бела пластична отворот, и светла црвена раб.Може да се користи за да се направи лица бучава за роденден, новогодишната прослава, или било која друга прилика.Отворот е направен од високо квалитетни пластични со хартија blowouts и фолија раб.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.