Greenlee 742BB Нокаут Удар Единица
Свеж

Greenlee 742BB Нокаут Удар Единица

DEN 15109.44

Достапно е за нарачката

Круг стандардни метални удар единици се целосно единици се состои од удар, умре и да подготви студ.Употреба со батеријата-погон, Хидраулични, ratchet или manual возачи.Правилно собрани преку пилот дупки, Тие ќе бидете чисти, брза и точна дупки.Голтка паѓа слободни во умре.Може да се користи на лесна челик до 10 колосек.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.