Greenlee 7237BB КО СЕТ, SB, 1-1/2 - 2
Свеж

Greenlee 7237BB КО СЕТ, SB, 1-1/2 - 2

DEN 4368.48

Достапно е за нарачката

Пакет Димензии : 7.112 H x 19.05 L x 14.986 W (сантиметри).Нови умре Дизајн оптимизиран за најширок спектар на материјали и возачи.Усогласување ознаки за подобрување на точноста.Пакет Тежина : 5.0 фунти.Земја на Потекло : Кина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.