Хидраулични Нокаут Дупка Удар Поставите 1/2 2 инчен Електрични Канал Дупка Машина Поставите КО Алатка за Полнење Метален Лист Перфоратор (ТПА-8)
Свеж

Хидраулични Нокаут Дупка Удар Поставите 1/2 2 инчен Електрични Канал Дупка Машина Поставите КО Алатка за Полнење

DEN 3357.12

Достапно е за нарачката

????Изработен од алуминиумска легура, лесен дизајн за преносни и брзо работата,направи едно лице работењето полесно,. ????Развива 66 KN на хидраулични сила за лесно удирање,дури и во 3.5 mm лесна челик. ????Круг Нокаут Удари : 1/2",3/4",1",1 1/4", 1 1/2",2". ????Овозможи неограничен број на возачот ориентација за да се поедностави пристапот до работа област. ????Доаѓа во Елоксирани Заврши.Се снабдува со Резервни Печат Комплет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.