AMZCNC Прирачник Нокаут Дупка Удар на Возачот Комплет 1/2 2 инчен Електрични Канал Дупка Машина Поставите КО Алатка за Полнење,Може да го Користите за Нерѓосувачки Чели
Свеж

AMZCNC Прирачник Нокаут Дупка Удар на Возачот Комплет 1/2 2 инчен Електрични Канал Дупка Машина Поставите КО

DEN 1895.52

Достапно е за нарачката

Непречено функционирање, чистење дупка рабови, круг и прекрасна дупки, униформа дупка димензии, лесна за употреба, светлина и напор.Долга рачка, лесен за употреба, ергономски структура, максимизирање на човечкиот капитал заштеда, заштеда на време, со ова упатство удирање машина, дупчење грижете се-слободни.Удар големина : 1/2",3/4",1",1-1/4",1-1/2",2".Капацитет : Блага челик до преку 10 колосек.Примена : Удар лесна челик,Алуминиум,Fiberglass и пластика.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.