SMLJLQ 7pcs Помине Clippers Поставите Преносни Патување Нерѓосувачки Челик Црна Педикир Режа Tweezer Нокти Поставени Комплет за Нокти Алатки (Боја : Црвена)
Свеж

SMLJLQ 7pcs Помине Clippers Поставите Преносни Патување Нерѓосувачки Челик Црна Педикир Режа Tweezer Нокти Поставени

DEN 2851.44

Достапно е за нарачката

Со кутија за складирање, полесно да се организираат и да се носат.Совршен за двете професионални салон и за домашна употреба.Таа е погодна за сите возрасти и унисекс.Совршен подарок за вашите семејства и пријатели.Различни алатки кои може да се сретнат разни барања вклучуваат рака заштита, лицето за нега, нога нега.Помогне да се намали и меки нокти работ или на површината.Може да се реши на лицето проблеми и трим веѓа.Боја : Црвена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.