Ruko RUK0132 Риба & Игра Обработка Комплет со Рачка & Црно Тешко Најлон Случај (6 Парче), Блаже Портокал
Свеж

Ruko RUK0132 Риба & Игра Обработка Комплет со Рачка & Црно Тешко Најлон Случај (6 Парче), Блаже Портокал

DEN 962.88

Достапно е за нарачката

Пакет должина : 6.096 cm.Пакет ширина : 19.05 cm.Пакет висина : 38.1 cm.Тип на производ : СПОРТИНГ СТОКИ.RUKO RUK0132 6 парче риба и игра обработка комплет доаѓа со сет на 3 различни ножеви : 4 1/4 инчи стомакот кука нож, на 7 1/8 инчи филе/Boning нож и 3 3/8 caping сечилото заедно со тешки игра shears со преголеми гума костец.Сите перки се машина за миење садови безбедно.Поставете доаѓа во тврда црна најлон за носење кои двојки како сечење одбор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.