XXGO 6 Компјутери Карбид Осцилирачки Алатка Ножеви Додатоци Колекции за Плочка инјекциска смеса Отстранување XG8510
Свеж

XXGO 6 Компјутери Карбид Осцилирачки Алатка Ножеви Додатоци Колекции за Плочка инјекциска смеса Отстранување

DEN 455.76

Достапно е за нарачката

Најдобро за Плочка инјекциска смеса Цемент Малтер Бетон.Карбид Материјал,Универзална & Брзо Ослободување.Пакет на Триаголен ,Полу Круг на Прст Карбид Мулти Алатка Ножеви.Не се Компатибилни со Бош GOP40-30, Bosch Starlock 12 V / 18 V, Dremel Multimax MM40 / MM45 / MM50, Fein FMM350 QSL и Црна и Декер.Компатибилен со Бош, Чикаго, Занатски, Dremel,Fein, Харбор Товар, Makita, Милвоки.со, Портер Кабел, Ridgid, Ryobi, Rockwell, ВЕН и Повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.