Dremel MM435 Base Удар Видов Осцилирачки Алатка Додаток, Црна
Свеж

Dremel MM435 Base Удар Видов Осцилирачки Алатка Додаток, Црна

DEN 775.20

Достапно е за нарачката

СЕ ВИДЕ НОЖОТ : Дизајнирани да се направи криви и прави намалувања во base.Карактеристики на форумот дупка модел за оптимално намалување агол.ШИРОКО КОРИСТЕЊЕ АПЛИКАЦИЈА : Идеална за правење намалувања на base, електрични полиња и вдлабнати осветлување.УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛЕН СИСТЕМ : Нашиот Универзален Брзо се Вклопуваат интерфејс систем им овозможува ножеви за да ги собере речиси секој осцилирачки алатка на пазарот, вклучувајќи Dremel, Bosch, Makita, Милвоки.со, и Rockwell.САД БАЗИРАНИ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : на Располагање од страна на разговор, е-маил, телефон, или посетете не во нашиот сервисен центар во Racine, WI.Сите Мулти-Max додатоци max перформанси се тестираат за издржливост во вистинскиот живот апликации, така што можете да се чувствуваат сигурни дека секој Мулти-Max додаток ќе купи, ќе имаат докажано вредност и перформанси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.