23 КОМПЈУТЕРИ Метал Дрво Осцилирачки Multitool Видов Ножеви, Одговара Портер Кабел, Црно-Декер, Занатски, Ridgid, Ryobi, Милвоки.со, Dewalt, Rockwell Чикаго Итн.
Свеж

23 КОМПЈУТЕРИ Метал Дрво Осцилирачки Multitool Видов Ножеви, Одговара Портер Кабел, Црно-Декер, Занатски, Ridgid,

DEN 455.76

Достапно е за нарачката

Произведени со трајни најсовремена што е отпорен на абење и намалувања брзо.Брз сечилото ослободување механизам одговара на повеќето брзо ослободување систем, како и стари хексадецимален завртки систем.Додатоци за пила, сечење, стружење, пескарење, обликување, полирање и отстранување на инјекциска смеса.Сет вклучува стандард заб ножеви, прецизност заб ножеви, влошки и сандер хартија за различни избор.Одговара на билатерален/black & декер/DEWALT/Милвоки.со/Вештина/Чикаго електрични/парк страна/Rockwell/einhell/Портер Кабел/работа/Занаетчии мулти алатка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.