Tysun 64 Компјутери Осцилирачки Алатка Ножеви Мулти Алатка Ножеви Осцилирачки Видов Ножеви Додатоци Комплет Одговара за Dewalt, Fein Multimaster, Bosch, Dremel, Makita, Милвоки.со, Rockwell, Ryo
Свеж

Tysun 64 Компјутери Осцилирачки Алатка Ножеви Мулти Алатка Ножеви Осцилирачки Видов Ножеви Додатоци Комплет

DEN 2039.76

Достапно е за нарачката

★【Висок Квалитет 】Осцилирачки multitool ножеви се направени од високо јаглероден челик, нерѓосувачки челик, bi-метал, карбид и дијамант материјали, кои се произведени со посебни техники за долготрајна употреба. ★【Специјален Дизајн】Изградена-во должина маркери на две страни, едната страна е инчен, а другата е сантиметар, може да се добијат точни намалувања полесно и побрзо.Повеќе брановидна заб кој може да се обезбеди побрз, почиста намалувања во дрво и пластика. ★【Мултифункционален】Осцилирачки multitool видов ножеви се во голем избор за сечење дрво, пластика, метал, брусење на дрво, отстранување на бојата, сечење и дробење на цемент, плочки, и така натаму. ★【Компатибилност 】Компатибилен со многу осцилирачки алатки на пазарот, како што се Fein Multimaster, Ryobi, Милвоки.со, Чикаго, Занатски, Dewalt, Dremel, Makita, Портер Кабел, Ridgid, Rockwell и Повеќе. ★【Пакетот Вклучува】64 Компјутери multitool ножеви комплет содржи ронки пескарење листови, дрво осцилирачки ножеви, bimetal multitool ножеви, scraper ножеви, карбид multitool ножеви, и дијамант осцилирачки видов ножеви.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.