Осцилирачки алатка scraper бришачи сет, вклучуваат осцилирачки цврсти scraper на ножот 10pcs, флексибилни multitool scraper ножеви 2 парчиња, универзална одговара на осцилирачки multi
Свеж

Осцилирачки алатка scraper бришачи сет, вклучуваат осцилирачки цврсти scraper на ножот 10pcs, флексибилни multitool

DEN 359.76

Достапно е за нарачката

✔ Со посебен дизајн, Осцилирачки алатка scraper ножеви може да се користи на многу неправилни површини или во области во кои е тешко да се постигне, може да се користи за отстранување на плочка лепило, боја, подни облоги, коноп, налепници, и повеќе, и исто така, може да се користи како prepping алатка за да ги избришете остатоци или остатоци пред refinishing. ✔ Секој флексибилни scraper ножот и цврсти scraper нож се компатибилни со сите поголеми осцилирачки брендови ИЛИ повеќето стандардни и брзи промени осцилирачки алатки, како што се Fein Multimaster, Ryobi, Чикаго, Mastercraft, Милвоки.со, Ridgid, Црно-Декер, Rockwell, Dewalt, Einhell, Портер Кабел, Занаетчии и повеќе.( Не се погодни за Црна и Декер–Матрица, Bosch Starlock, Занатски Топ-на, Fein Starlock ), Адаптер е Потребно : Bosch MX30 E, Dremel MM40/45 , Fein–Supercut. ✔ Со универзалната одговара на осцилирачки multitool scraper ножеви, без разлика што осцилирачки алатка имате дома, може да го закачите на вашиот омилен алатка и да се дојде до работа. ✔ Постојат 2 вида и 12pcs осцилирачки multitool scraper ножеви, 2 парчиња осцилирачки флексибилни scraper ножеви и 10 компјутери осцилирачки цврсти scraper ножеви.Нерѓосувачки Челик конструкција за непречено стружење и сигурност. ✔ Нашиот 30-дневниот гаранција за парите назад осигура дека вие ќе добиете осцилирачки алатка scraper те сакам и одлична шопинг искуство.Клиент погодност и услуги, се двајца од нашите основни вредности.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.