Ettonsun 20Pcs Bi Метал Осцилирачки Multitool Видов Ножеви Метал Дрво Универзална Мулти Цел Алатка Ножеви за Dewalt Fein Multimaster Бош Dremel Rockwell Ryobi Портер Кабел Црно-Декер Занаетчии и с?
Свеж

Ettonsun 20Pcs Bi Метал Осцилирачки Multitool Видов Ножеви Метал Дрво Универзална Мулти Цел Алатка Ножеви за

DEN 599.76

Достапно е за нарачката

【20 PCS Bi-Метал Multitool Ножеви】 Професионален за сечење Нокти, мек метал, тврдо дрво, гипс картон, fiberglass, Акрилик, Ламинатни.Овие bi-метал осцилирачки видов ножеви може да се сретнат различни потреби, која може да се користи за работилница ,апарати или на други места. 【Супериорен Квалитет】 Нашата мулти цел алатка ножеви се направени на премиум материјалот, High Speed Челик M42 сечилото заб, Висока Јаглероден Челик сечилото тело, од не ' Рѓосувачки Челик компатибилен систем.Повеќе издржливи и поостри, може да ви даде ефикасни резултати искуство. 【Тешки и Погусто отколку Повеќето】 Премиум материјали, дебели мерач метал и посебна производна технологија обезбеди одлична носат-отпорни, својства и долг животен век. 【Брзо Ослободување Универзална Компатибилен Систем】 Овие осцилирачки алатка ножеви се компатибилни со повеќето осцилирачки алатки на пазарот како што се Fein Multimaster, Ryobi, Милвоки.со, Hitachi, Црно-Декер, Чикаго, Занатски, Dewalt итн. (Не одговара Dremel MM40, MM45, Dremel Мулти Max 6300, Bosch MX30). 【Брзо Прецизно Сечење】 Изградена-во должина маркери на две страни, едната страна е инчен, а другата е сантиметар, осигурајте се дека може да се добие точна намалувања лесно и брзо додека ќе работи со неа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.