EZARC 12-Парче Осцилирачки Multitool Бришачи Сет Прецизност за Дрво и Метал, Осцилирачки Видов Индикаторот за Полнење на Универзал за Брзо Ослободување Мулти Алатка
Свеж

EZARC 12-Парче Осцилирачки Multitool Бришачи Сет Прецизност за Дрво и Метал, Осцилирачки Видов Индикаторот за

DEN 479.28

Достапно е за нарачката

Bi-Метал и CRV.Увезени.Професионална селекција на популарната осцилирачки алатка ножеви вклучувајќи Bi-метал и CRV ножеви за најтврдоглавите ноктите, метал, дрво, пластика и base сечење.Ножеви вклучуваат и Bi-Метал и CRV : Bi-Метал мулти алатка ножеви со ХСС легура заби се многу издржливи за нокти и тврд материјал за сечење, додека CRV дрво видов ножеви покажува многу подолг живот од HCS видов ножеви.Различни заби геометрија и сечење ширина може да се сретнат различни сечење барање : Чисто и прецизно сечење со Јапонски заби, мали се фрлам со намалување на 4/5-инчен мали машински работ на дрво, абразивни дрвени материјали или од пластика.Сет е одличен за апликации вклучувајќи средување и разјаснување, уривање, водовод, ремоделирање и општи дрво и метал cutting работи.Мулти-Одговара интерфејс одговара на повеќето популарни осцилирачки мулти алатки, две дополнителни адаптери во пакет покрие повеќе алатки од сите други конкуренти на пазарот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.