Rockwell RW9179K 5 Парче Алатки Sonicrafter Осцилирачки Multitool Додаток за Полнење
Свеж

Rockwell RW9179K 5 Парче Алатки Sonicrafter Осцилирачки Multitool Додаток за Полнење

DEN 719.76

Достапно е за нарачката

Општа намена Осцилирачки ножот за полнење.Вклучува 3)rw8928 3-1/8" ХСС semicircle лопати, 1)rw8967 1-3/8 продолжен живот bimetal крајот се намали и 1)rw8901 1-3/8 HCS woodcutting крајот се намали ножеви.Овој комплет вклучува ножеви за долги прекини, на крајот парчиња и потопете намалувања во дрво, пластика, ноктите и обоени метали.Карактеристики на универзалната се вклопи во системот за да ги собере сите брендови на Осцилирачки tools.СПАКУВАНИ во обновливи за чување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.