PECHAM 29PCS Универзална Дрво, Метал Осцилирачки Multitool Брзо Ослободување Видов Лопати се Вклопуваат Портер Кабел Црно-Декер Rockwell Ridgid Ryobi Милвоки.со DeWalt Чикаго Занатски
Свеж

PECHAM 29PCS Универзална Дрво, Метал Осцилирачки Multitool Брзо Ослободување Видов Лопати се Вклопуваат Портер

DEN 575.76

Достапно е за нарачката

【Висок Квалитет Видов Ножеви】 - PECHAM 29pcs осцилирачки видов ножеви се направени од Високо Јаглероден Челик и Нерѓосувачки Челик, сè Посилно и подебели од повеќето.Го видов ножеви се обложени со electrophoretic црна заврши која штити од корозија.Тоа е опремен со висока топлина отпорен материјал, отпорност на абење, тешки и долготрајни, лесно сечење и долг животен век.Уживајте видов ножеви неверојатна сечење искуство. 【Широко се Користи Опсег】- Содржи 9 различни видови на standard & прецизност видов ножеви.Стандард заб, Јапонски забот и прецизност заб видов ножеви.Секој тип на виде ножот е специфични за одредена намена.Идеален за одговара за сечење дрво, пластика, метал, пила, сечење, стружење, пескарење, обликување, полирање и отстранување на инјекциска смеса и толку.Тоа, исто така, може да се исполнат различни потреби, која може да се користи за работилница, апарати или DIY homeimprove или на друго место. 【Прецизно Сечење Дизајн】- Изградена-во должина маркери на две страни, едната страна е инчен и други е сантиметар, осигурајте се дека може да се добие точна намалувања лесно и брзо додека ќе работи со неа. 9 видови на посебен дизајн прецизност видов ножеви имаат подолг брановидна заб кој е специјално дизајниран за да се обезбеди побрз, почиста намалувања во дрво и пластика. 【Универзална Компатибилен Систем】-PECHAM 29pcs брзо ослободување видов ножеви се компатибилни со повеќето осцилирачки алатки на пазарот како што се Fein Multimaster, Ryobi, Милвоки.со, Hitachi, Црно-Декер, Чикаго, Занатски, Dewalt и други. (Не се погодни за Dremel MM40, MM45, Dremel Мулти Max 6300, Bosch MX30). 【User-friendly Дизајн】-Овие видов ножеви комплет вклучува две C-клип адаптер.Се применуваат за Rockwell & Worx (освен Hyperlock), Fein Supercut, Dremel MM40 & MM45. (Не се компатибилни со Fein Starlock, Bosch MX30, Bosch Брзо Ослободување алатки ).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.