BIHRTC 4.5 Инчен Мини Везови Ножици Крстот Бод Ножици Нерѓосувачки Челик Остри Шиење Занает Ножици DIY Алатки Shears Ножици за Темата Везана Уметност Работа и Секојдневна У
Свеж

BIHRTC 4.5 Инчен Мини Везови Ножици Крстот Бод Ножици Нерѓосувачки Челик Остри Шиење Занает Ножици DIY Алатки

DEN 143.76

Достапно е за нарачката

Занает ножици : направен од најдобрите нерѓосувачки челик материјал и се спротивстави на корозија, ' рѓа и дамка, лесен и удобен.Метална рачка се чувствува поудобно.Птица ножици : домот кран дизајн, ножици ножеви се лесно да се отвори и затвори, овој мал занает ножици се лесни за употреба и одржување.Мулти-цел ножици : оние мали ножици за шиење може да се користи за конец, snips кроење,везови,везана,crewel,шиење,изработката,сечење хартија и други.Идеален подарок за пријателите кои сакаат DIY одлуки.Штркот ножици мали : мали ножици може да се користи за статистика, шиење, занает за сечење хартија, конец, тенка ткаенина,итн.Тоа е добар избор за подарок кои сакаат везови.Пакетот вклучува : 1pc мала црна ножици големина : 4.5" x 1.9".Оваа штркот кран стил ножици дизајн е добар индикатор за некои луѓе кои сакаат embroidering или DIY,исто така, е голем плус за лична колекција.Имајќи ги посочи работ и остри ножеви,може да заштедите време да ја завршат својата работа.совршен за сечење нишка и хартија за предмети,но не и за тешки предиво или тешко ткаенина.Материјал : не ' рѓосувачки челик+Метал.Големина : 4.5"*1.9"/11.5*4.8 cm.Боја:црна.Пакет : 1pcs Ножици.Употреба : погоден за кроење (ткаенина конец, twine, волна), хартија, тенка лен, коса и други мали рачно изработени занаетчиски, како што се вез, хартија-намалување на уметноста, конец за шиење и така натаму.BIHRTC ножици се идеални за употреба во дом, канцеларија или во училница.Тие функција остри нерѓосувачки челични ножеви со рачки кои се посебно дизајнирани.Совршен ножици за светло должност употреба, може да се широко се користат за шиење, scrapbooking,изработката,везови,везана,crewel,изработка и др.Оваа штркот кран стил ножици дизајн е добар индикатор за некои луѓе кои сакаат embroidering или DIY,исто така, е голем плус за лична колекција.Имајќи ги посочи работ и остри ножеви,може да заштедите време да ја завршат својата работа.совршен за сечење нишка и хартија за предмети,но не и за тешки предиво или тешко ткаенина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.