Yosoo Нуркање Адаптер, Месинг Хром Позлатен 360 степени Вртливата Низок Притисок Адаптер Црево за Нуркање Регулаторот Нуркање Адаптер Додатоци
Свеж

Yosoo Нуркање Адаптер, Месинг Хром Позлатен 360 степени Вртливата Низок Притисок Адаптер Црево за Нуркање Регулаторот

DEN 598.80

Достапно е за нарачката

¡¾After-продажбата на Гаранција¡¿Ако имате било какви прашања во врска со производот, или наидете на проблеми со вашата употреба, можете да не контактирате директно. ¡¾Super Функција¡¿Може да се поврзани со 1nd и 2 регулатор на долги и кратки црево, и машки крајот на долги и кратки црево може да ротира 360 степени.Погоден за повеќето 1nd фаза главата и долга и кратка цевка.Нема потреба грижите за по-продажба на услуги. ¡¾Quality Уверување¡¿Нуркање Адаптер е подложен на строги квалитет за да се гарантира безбедноста и reliability. ¡¾After-продажбата на Гаранција¡¿Ако имате било какви прашања во врска со производот, или наидете на проблеми со вашата употреба, можете да не контактирате директно.¡¾After-продажбата на Гаранција¡¿Ако имате било какви прашања во врска со производот, или наидете на проблеми со вашата употреба, можете да не контактирате директно.Нема потреба грижите за по-продажба на услуги.

Основни својства

    :

Тие исто така купуваат со овој производ.