BlueFire 1100 Лумен КРИ XM-L2 Нуркање Светло Водоотпорен Нуркање Факел Подморница Нуркање Безбедност Светла Подводни се Нурне Светлина (Жолт)
Свеж

BlueFire 1100 Лумен КРИ XM-L2 Нуркање Светло Водоотпорен Нуркање Факел Подморница Нуркање Безбедност Светла

DEN 335.76

Достапно е за нарачката

Ажурирани КРИ XM-L2 Led, супер-светли и повеќе практични подводни.Алуминиум Легура Главата и Флуоресценција ABS Дизајн на каросерија, Водоотпорен IPX-8, до подводни 80ft. 3 Работни Модови, две нивоа на осветленост, а strobe светлина.Lanyard и Рака на Рака вклучени, удобно носење и употреба на подводни.Користи батерија 18650 Li-ion батерија или на три AAA батерии(Батерија, Не се Вклучени).Blue Fire 1100 Лумен Професионални КРИ XM-L2 Нуркање Светло Подводни Факелот е Супер Светло.Тоа е главно наменета за професионални нуркачи или подводни Фотограф.Извор на енергија : 18650 1x батерија ИЛИ 3 x AAA Батерии( НЕ батеријата или chager доаѓаат со пакетот) Што се вклучени : 1 x Blue Fire Професионални Нуркање Светлото 1 x Lanyard 1 x Зглоб бенд 1 x Прирачник.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.