DOTSOG Нуркање Светилка,1200 Lumens Подводни 80M Светло за Нуркање Активности, Бела Подводни LED Светла со 18650 1x Батерија и Полнач
Свеж

DOTSOG Нуркање Светилка,1200 Lumens Подводни 80M Светло за Нуркање Активности, Бела Подводни LED Светла со 18650

DEN 647.76

Достапно е за нарачката

Светла Факел : Супер светло XML-T6 LED светлото на максимална излезна светлина е до 1200lumens, се Нурне Светлина, може да се користи во максимална 80meters подводни, ви дава супер светло бела светлина, подводни и да ви помогне да се набљудуваат целна 80meter далеку.животот >50.000 часа.Switch 5 Начини : Висок / Среден / Низок / Strobe / СОС.На нуркање фенерче има магнетна индукција ротари се префрлите на вратот.Тоа ви овозможува да ја прилагодите светлината според подводни средина, Погоден за различни ситуации.Солидна Издржливост : Направени од авион-одделение алуминиум легура тело може да носи поголема вода под притисок и да има подобра отпорност на превенција перформанси.Со калено стакло леќи,шок-отпорни и несреќа-доказ.Прилагодени за Надворешна : IPX8-номинална отпорни на вода, професионална опрема за нуркање опрема за нуркање и нуркањето ентузијаст.Идеален отворено светло за риболов, нуркање, пливање, планинарење, едрење, спелеолошки. 100% Задоволството Гарантира : Пакет вклучувајќи ги батеријата и полначот., ние ви обезбеди замена или рефундирање ако постои било каква квалитет прашање, па само го купите без никакви грижи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.