SEAC Светлина Носителот, врвка за околу Планината Нуркање Светлина Поддршка, Погоден за Десната и Левата Страна, Црна
Свеж

SEAC Светлина Носителот, врвка за околу Планината Нуркање Светлина Поддршка, Погоден за Десната и Левата Страна,

DEN 667.20

Достапно е за нарачката

Одговара : Може да се користи со десна или лева рака!.Материјали : 3мм neoprene материјал со екстра растеглив способност, супер удобно да го носите со твоите нурне светла.Сите шевовите се поклопуваат со рамен-кодот за шиење за најголема вода интегритет.Компатибилност : се Вклопува со SEAC се нурне светла и други брендови, премногу!.Прстен Јамка : екстра прилог јамка е дизајниран со цел да им вашиот нуркач светлината на светлината носителот ракавица за дополнителна безбедност и мир на умот за време на вашиот нуркач.Прилагодливи ремени : ви Овозможува да ја користите оваа поддршка со вашите голи рака или на 3мм/5мм ракавица во ладна вода, супер удобен за носење и лесно да се прилагоди на ремени врз основа на вашата дланка големина.Seac Светлина Носител е на врвката за околу планината поддршка да се одржи вашите нурне светлина цврсто на вашата страна.Тоа може да се користи со десната или левата рака.Тоа mades на 3мм neoprene материјал со екстра растеглив способност, супер удобно да го носите со твоите нурне светла.Сите шевовите се поклопуваат со рамен-кодот за шиење за најголема вода интегритет.Се вклопува со сите Seac се нурне светла (и други брендови, премногу! ).Екстра прилог јамка (на отворот) е дизајниран со цел да им вашиот нуркач светлината на светлината носителот ракавица за дополнителна безбедност и мир на умот за време на вашиот нуркач.Можете да ги користите со вашиот гола рака или на 3мм/5мм ракавица во ладна вода, супер удобен за носење и лесно да се прилагоди на ремени врз основа на вашата дланка големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.