Glarks 80Pcs 6 Големина Цинк Легура Хексадецимален Штекер Навој Вметнете Ореви Асортиман Кит за Дрво за Мебел
Свеж

Glarks 80Pcs 6 Големина Цинк Легура Хексадецимален Штекер Навој Вметнете Ореви Асортиман Кит за Дрво за Мебел

DEN 235.68

Достапно е за нарачката

1. Тип на производ : Висока прецизност хексадецимален штекер flanged навој вметнете ореви. 2. Материјал : Направен од висок квалитет на цинк легура, тешко и издржливи. 3. Пакет : Овој комплет вклучува 6 големина на М4*10, М5*10, M6*10, M6*15, М8*20, M10*25 вкупно 80pcs во transprent кутија, може да ги исполни вашите различни потреби. 4. Игран : Лесно за инсталација, едноставно вежба на соодветно големина дупка и да ја инсталирате со хексадецимален клуч, конусни надворешни конци го прави тоа не е лесно да се повлече предизвикани од вибрации. 5. Примена : Погоден за мека шума од борови, иверица, fiberboard, итн., имаат добар ефект во мебел комбинација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.