2 парчиња Зелена + Розова GPS Tracker Јака Bluetooth Куче, мачка Копче Паричникот Торба Дете Анти-Изгубеното Дете Tracker милениче Smart Мини Водоотпорен Пронаоѓач погоден за носен
Свеж

2 парчиња Зелена + Розова GPS Tracker Јака Bluetooth Куче, мачка Копче Паричникот Торба Дете Анти-Изгубеното

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

Батерија : копчето батеријата CR2032 3. Производ нето тежина : 11g 5. Далечински управувач selfie-приемател, лесно контрола на мобилен телефон за да фотографирате од далечина (максимум 10 метри). Производ во боја : црна; бела боја; сина; розова; зелена; црвено; виолетова; жолта; злато; сребро; розово злато (11 бои) на Овој анти-изгубени уред е производ врз основа на новиот Bluetooth 4.0 Ниска Енергија 6.0 ниско-енергетски технологија.Со користење на "i Searching" СТАН софтвер за да се поврзете на мобилните уреди како што се мобилни телефони преку Bluetooth, корисникот може лесно да се изгуби предмети и скапоцености (како што се копчиња, Чанти, итн.Можете дури и може да се користи за бебиња или домашни миленици, па никогаш не ќе мора да се грижите за нив се загубени.3 верзија и up-одделение верзија) 7.Ефективната употреба на растојание од оваа анти-изгубени уред може да биде толку далеку како од 20 метри во отворен простор. Производ големина : 52*31*11mm 4.СТАН глас за поддршка на англиски, Кинески. Вредности заштита од загуба.Го заборавивте вашиот телефон?Додека примањето и притискање на анти-загуба уред два пати, телефонски аларми, паричникот заборавил каде?Притиснете го копчето за повик во вашиот мобилен телефон СТАН, анти-загуба уред аларми, и да се најде по должината на звук точка. Пакување : Кутија за пакување 13. Материјал : ABS 2. Погоден за : Паричникот, Автомобил, Дете, домашни Миленици, Перници, Куфер или други предмети.Тоа исто така може да се реализира функции како далечински контрола на фотографирањето и снимањето (на пример : група фото на една партија, selfie, итн. Работната далечина : За 75 Нозе (без бариера) 8. Две-начин на пребарување. Стан јазик : македонски, Кинески, француски, шпански 12. Време во мирување : 6 месец 10.) се комплет заедно да ги реализира функциите на потсетат на предмети да се изгуби и наоѓање на мобилен телефон.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.