Evershop Клучни Пронаоѓач Smart Tracker Bluetooth Tracker за Кучиња, Деца, Мачки, Багаж, Паричник, со апликација за Телефон, Заменливи Батеријата Следење Уред
Свеж

Evershop Клучни Пронаоѓач Smart Tracker Bluetooth Tracker за Кучиња, Деца, Мачки, Багаж, Паричник, со апликација

DEN 167.76

Достапно е за нарачката

Овој паметен tracker е комбинација на хардвер и софтвер.Можете да ги користите за IOS, i Phone, i Pad или i Pod touch или Андроид телефон.Користете слободен Орев стан за да управувате со вашите важни предмети и нешто што не може да се најде.Воопшто не се грижите за губење на важни производи повеќе.Таа донесува ниско-енергетски Bluetooth чип со smart потсетување, bi-directional анти-изгубени, анти-заборавајте, со еден допир да се најде, GPS локација tracker, споделување на управување, мрежата за пребарување, мулти-барањата за управување, итн, долго време на мирување, лесен за употреба!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.