Едноставна Exfol Брише Големина 25ct Едноставна Exfol Брише 25ct
Свеж

Едноставна Exfol Брише Големина 25ct Едноставна Exfol Брише 25ct

DEN 417.60

Достапно е за нарачката

Едноставна Exfoliating на Лицето се Брише функција двете страни за чистење и exfoliating така ќе искуство мека, мазна кожа. 1 кожата-љубов состојка : Алое Вера се познати да се смири и состојба. 2 додадени витамини : Pro-Витамин Б5 познат да им помогне на враќање, омекне и мазна, Витамин Е познат да придавам влогови и подобрување на состојба на кожата.Не бои, Без вештачки парфеми, Без груби надразнувачи да ја вознемири вашата кожа.Количината на четири (4) 25-Број Пакети на Едноставни Exfoliating Брише (100 Брише Вкупно).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.