Настанот шминка на Лицето Чистење Брише за Нормална и Комбинирана Кожа со Витамин Е, Paraben Слободни, DERMATOLOGICALLY ТЕСТИРАНИ, 40 count (Пакување од 2)
Свеж

Настанот шминка на Лицето Чистење Брише за Нормална и Комбинирана Кожа со Витамин Е, Paraben Слободни, DERMATOLOGICALLY

DEN 1276.80

Достапно е за нарачката

✔ Настан шминка Чистење Брише со Витамин Е, Пакување од 2 x 20. ✔ Make-up remover брише со чистење лосион за очи и лице.За Нормално да Комбинација на кожата.Збогатен со Витамин Д. ✔ Витаминот Е е моќен антиоксидант, кој се бори против слободните радикали.Ја штити кожата и да се избегне againg.Ја задржат природната влажност и ја прави кожата мека и свиленкаста. ✔ D-Panthenol moistures во длабочина и во исто време придонесува за кожата elasticityand мазност.D-Panthenol спречува кожата на воспаление и иритација. ✔ Алкохол слободни.Сапун Слободни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.