Влажни Лични Чистење Облека за Машки Генитален Хигиена, Ултра Меки Unscented Избрише за Чувствителна Кожа Сите Возрасти, од 5 Индивидуални еднократна Употреба Пакети, С
Свеж

Влажни Лични Чистење Облека за Машки Генитален Хигиена, Ултра Меки Unscented Избрише за Чувствителна Кожа Сите

DEN 119.76

Достапно е за нарачката

КАПЕ БРИШЕ - Пријатели не дозволувајте пријатели шетаат со валкани ѓубре.Капе Брише се поединечно завиткани лични чистење влажни брише за луѓе со машки genitalia.Тие се дизајнирани да им даде на вашиот peepee чиста, освежување заврши и се чувствуваат.ДОБРО ЗА ВАС - Содржи нежни состојки и тие се одлични за секојдневна употреба од страна на целото семејство.Чистење и освежување себе за сите-ден се чисти чувство!.АПСОЛУТНО БЕЗБЕДНО ДА се КОРИСТИ - Слободни од алкохол, парфем, parabens, и бои, направени од најмногу вода.Па тие се безбедни за употреба на најчувствителните области оставајќи ги чисти & свежи, ние ги користиме екслузивно состојки - без токсични работи.Безбедни за бебиња, деца и возрасни.НАПРАВЕНИ ЗА ВАШИОТ ВАС - без разлика Дали сте дома или на пат, нашите брише направи расчистување лесно.Совршен за патување, секој поединечно завиткани лист се вклопува во џеб, чанта, спортска торба, или ракавица кутија.Флексибилни : совршен за неверодостојно тоалети, пост-пот sesh, пред и пост-интимност + freshening до насекаде, во секое време.Нашите чистење облека се свежи, нежен и чиста подобро наспроти неколку тресе.УДОБЕН : Нашата влага-дел за пакет им овозможува на вашиот 2in x 2in брише за да остане свеж подолго.Секоја Цел содржи 1 пакет со 5 брише по пак, 5 вкупно.Пакувањето може да се разликува, Ако е потребно, рамна само една или две брише во исто време.Флеш само во добро одржувани тоалети, потрошувачка линии, канализација линии, и септички системи.Влажни брише се направени со напредни flushable технологија, па можете да се чувствуваат сигурни испирање еден избрише на време. **Забелешка - ве Молиме отворете пакет да се најде вистинскиот објект внатре.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.