ZooBoo Лето Будистички Shaolin Монахот Облека Памук Долга Облека Gown Кунг Фу Униформи Боречки Вештини Облека
Свеж

ZooBoo Лето Будистички Shaolin Монахот Облека Памук Долга Облека Gown Кунг Фу Униформи Боречки Вештини Облека

DEN 1103.76

Достапно е за нарачката

Памук и Лен.Материјал : памук, полиестер, пот и дише удобност,умерена дебелина.Одлична Изработка; 100% Гаранција За Квалитет.Будистички Кунг Фу Облека Монахот Униформи.Најдобра вредност достапна надвор од шаолин манастирот!.Добра флексибилност не претставува закана за движење,Анти-Pilling,Дише,Меки и Удобни.Материјал : памук & полиестер Одговараат за : Монах,Будист,лежеше,shaolin,храмот на Производот категорија : монахот облека Верзија : лабава,Удобно и мека боја : сива,Светло сива,земјата жолта,кафе,сина, сива Сите наши shaolin работи се од Dengfeng, Кина, локација од шаолин манастирот.Ќе биде со користење на истиот shaolin работи како монарсите од шаолин манастирот во Кина.Ве молиме да уживате во вашата шопинг со нас и добредојдовте да ја посетите шаолин манастирот!Забелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од слики прикажани на нашата продавница,предизвикана од многу фактори, како осветленост на мониторот и светлина од светлината.Прирачник за мерење дозволена грешка.Ве молиме љубезно разбирање.Ви благодариме.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.