adidas Жените Везени T-Shirt
Свеж

adidas Жените Везени T-Shirt

DEN 646.80

Достапно е за нарачката

100% Памук.Увезени.Редовно се вклопуваат.Ребрести crewneck.Кратко sleeve графички т-маица.Се кандидира errands или се релаксираат околу куќата во оваа маица.Мека памучна значи повик за сите-ден удобност.На извезена adidas логото нуди tasteful заврши.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.