HTTX Микрофибер Крпи за Чистење - За Сите LCD Екрани, Таблети, Леќи, и Други Деликатни Површини (8-Pack, 6x7)
Свеж

HTTX Микрофибер Крпи за Чистење - За Сите LCD Екрани, Таблети, Леќи, и Други Деликатни Површини (8-Pack, 6x7)

DEN 612.00

Достапно е за нарачката

Ултра нежен!Исклучително фини lint слободни микрофибер листови нула гребнатини, ленти или знаци.Безбедна за сите површини и леќи.Секој микро влакна текстил е индивидуално и уредно спакувани во своја полиуретан пластична кеса за долгорочна safekeeping.Не грижете се, за да не имаат еден наоколу, фрли ги во вашата торба, чанта, ракавица за замрзнување, фиока..било каде.Одлично како подарок.Совршен за паметни телефони, очила, леќи, накит, компјутерски монитори, ТВ-LCD екрани, па дури и во автомобил простор. 1 Голема Бела (11.5 x 8 in), 3 Црна + 2 Сина Средни (7 x 6 во) и БОНУС микрофибер налепница за iphone телефони, мобилни телефони & i Pads.Свилен чистење облека остане удобно на вашата рака додека чистење.Само право : дебела доволно да се направи на работа, тенка доволно да се чувствуваат што правиш и да се влезе во рабови.Microfibre е лесно да се мијат и повторна употреба, обезбедување на најдобри долгорочни екран почиста крпа.Пакет Содржина : 8 x Микрофибер Крпа за Чистење (2 Сини/2 Жолта/2 Розова/2 Зелена).Големина : 6 x 7 инчи (15cm x 18cm).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.