Bqover 4 Парчиња 8x8inch Микрофибер Крпа за Чистење со Keychain,4 Парчиња Микрофибер Очила Случаи, Чистење & Складирање,Безбедни за Наочари,Леќа,Телефони,Таблети,Камери(Мулти)
Свеж

Bqover 4 Парчиња 8x8inch Микрофибер Крпа за Чистење со Keychain,4 Парчиња Микрофибер Очила Случаи, Чистење &

DEN 407.76

Достапно е за нарачката

Голема ВРЕДНОСТ : Прими ЧЕТИРИ висок квалитет на текстил со ЧЕТИРИ СТП мини торбичка и ЧЕТИРИ мека Очила &очила за сонце Случаи по прифатлива цена!Премиум материјалот е нежна, безбедно и меки и да ги прстите и на вашите лични предмети.Заштитете го вашиот очила и да ги задржиме чиста и јасна во секое време и насекаде.МУФТИЈА-ФУНКЦИЈА : Со нашите муфтија-пакет понуда, ќе имаат и 4cloth стакло и повеќенаменски складирање алатки за вашите очила или други уреди.На торбичка може да се користи како keychain или мини-складирање торба за чување на мали објекти.Случаите се совршени како ткаенина за чистење и носител на очила за сонце, паметни телефони, часовници, слушалки, накит и многу повеќе.ЛЕСЕН И ПРЕНОСЛИВ : Доаѓа со мини торбичка и метален клип,може да биде прикачена на секаде.Едноставно се повлече од ткаенина за користење и притиснете назад во торбичка отпосле.Плус тоа е еднократно и лесно да се чисти, само ја отвори метал обрачот.Случаите со мека, удобно велур се лесен доволно за да се носат.МЕКА И ПРЕМИЈА На : велур е помек, подебели (220 GSM) и повеќе абсорбента од обично свилен леќа за фотографирање.На крпа со 8"x8" голема големина може ефективно да се користи на чувствителни површини за вашите Очила, Леќи, Телефони, Екрани.На торбичка со уникатна форма и едноставен дизајн се направени од високо квалитетна СТП кожа надвор и мазна, мека внатре.УБАВ ПОДАРОК : Сет содржи 4 различни бои микрофибер крпи(8"x8") заедно со 4 СТП пошта(3.9"x3.9") и 4 микрофибер торбичка случаи(4"x7").Добиете сет од 4 бои за да одговара на вашето расположение и стил!Одличен за брзо и ефикасно да ги отстрани прашина, отпечатоци од прсти, масла, тастатурата imprints, smudges.Совршен подарок идеи за вашето семејство или пријатели.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.