TonyJameJPStore A6 A4 Преносни Датотека Папка Продолжување Паричникот Бил Приемот Датотека Сортирање Организатор Канцеларија За Складирање Торба Папки Поднесување Произв
Свеж

TonyJameJPStore A6 A4 Преносни Датотека Папка Продолжување Паричникот Бил Приемот Датотека Сортирање Организатор

DEN 482.16

Достапно е за нарачката

- Трајни pp папки се носат и солза отпорни; ги користи независно од sorter во текот на денот, или чувајте ги зацврстува како стационарни џеб табелата. - Со 6 проширување pockects, бојата е светла и убава.Можете да го прилагодите вашиот именик.Брзо да се организираат и да ги лоцирате датотеките што сакате, да се Подобри ефикасноста на работата и зачувај вашето време. - Трајни pp папки се носат и солза отпорни; ги користи независно од sorter во текот на денот, или чувајте ги зацврстува како стационарни џеб табелата.- Со 6 проширување pockects, бојата е светла и убава.Можете да го прилагодите вашиот именик.Брзо да се организираат и да ги лоцирате датотеките што сакате, да се Подобри ефикасноста на работата и зачувај вашето време.Спецификации : - Материјал : ПП - Вкупна Големина : 31.5*25cm - Пакет содржина : - 1 x Датотека Folder Notes : 1. Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1 ~ 3мм грешка,ви благодарам.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.