Michael Kors Жените Bradshaw Нерѓосувачки Челик Види
Свеж

Michael Kors Жените Bradshaw Нерѓосувачки Челик Види

DEN 5327.52

Достапно е за нарачката

Нерѓосувачки Челик Рака.Случај Големина : 44 мм.Хронограф детали и Римската нумеричка време-ќе престане да позајми класичен поднесе жалба на ова парче, за совршен микс на софистицирани и изјава на одлучување.Распоредување затворање.Преголеми препевот на Bradshaw се види.Тенки crisscross карики во полиран не ' рѓосувачки челик кој се асиметрични, отворајќи-наместете кристали.Зглоб затворање со notched пост.Увезени.Оваа Michael Kors Жените Bradshaw се види е елегантен и женствен начин да се на-тренд оваа сезона.Овој часовник карактеристики нерѓосувачки челик хривнија рака и тркалезна се зголеми од нерѓосувачки челик се соочи со класичен римски бројки индекси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.