Женски Спортски Трчање Дише Тенис Мода Лесни Патики за Пешачење Воздух Салата Патики Црна
Свеж

Женски Спортски Трчање Дише Тенис Мода Лесни Патики за Пешачење Воздух Салата Патики Црна

DEN 477.12

Достапно е за нарачката

На дише и лесни мрежа текстилни материјали прави чевли повеќе удобен за носење.Лесни чевли ви овозможи да одат боси и се чувствуваат повеќе природни.единствена.Лесни, стрес-слободен удобност, целото тело е направена од мрежа материјал, кој е светлина и дише, и со лесни поддршка, тоа може да обезбеди совршена и удобно носење искуство.Горниот дел е направен од мек, плетени материјали, кои се дише, светлина, удобен и удобно да се носат.Тоа е плетени во мрежа, лесни и дише.Горниот материјал е тенка и дише.Единствена : Лизга отпорни единствена, arched поддршка, гума за џвакање, лесно да се носат, удобно, единствена, издржлив, безбеден, ecofriendly материјал, се изложувате на леснотија, ви овозможува да се игра и да ви донесе најдобра поддршка единствена.Текстилни лесен и дише мрежа горниот дел е направен од плетени ткаенини, погоден за пролет, лето, есен и зима.Моден спортски чевли се погодни за лесно поврзување со сите видови на облека, како што се фармерки, секојдневен панталони, спортски панталони, итн.На вообичаените патики големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.