Велосипед Rearview Огледало, Велосипед Огледало Rotatable Трајни производи за Велосипед за Надворешна Спорт
Свеж

Велосипед Rearview Огледало, Велосипед Огледало Rotatable Трајни производи за Велосипед за Надворешна Спорт

DEN 1485.60

Достапно е за нарачката

Не е бела огледало на ретровизорот за домување, кои можат да бидат јасно се гледаат во темница, обезбедување на ваша безбедност кога ќе се вози.Велосипедот rearview огледало е погодна за возила со дијаметар од 0.87 инчен да 0.98 инчен, лесен за употреба.Бела светлина, очила ќе ви овозможи да уживате во забавата на ноќно возење, а истовремено обезбедувајќи вашата безбедност.Употреба на вредноста завртка за брзо да го инсталирате и расклопување, само олабавување на завртка, лесно за ракување.На ретровизорот може да се прилагоди на агол треба, и rearview огледало јасно може да се прикаже вашиот патот зад тебе за да ги задоволат вашите потреби.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.