Gaeirt Велосипед Поправка Алатка, Операција Чудак Смена Челик Crankset Поправка Алатка во Собата за Повеќето од Велосипеди
Свеж

Gaeirt Велосипед Поправка Алатка, Операција Чудак Смена Челик Crankset Поправка Алатка во Собата за Повеќето

DEN 2373.60

Достапно е за нарачката

Со проширена mandril, практична и лесно да се отстрани велосипед crankset.Високо-јаглероден челик материјал, издржлив и ' рѓа отпорни.И погоден за и serration crankset и чудак.Поправка поставите доаѓа со 1 минута extractor, 1 дното заградата на смена и 1 spanner.Стандардната големина е многу одговараат за повеќето од велосипеди со операција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.