Холандија Бар Столица Компанија Универзитетот на Дејтонскиот Логото Огледало Уметност, 17 X 22-Инчен, Црна
Свеж

Холандија Бар Столица Компанија Универзитетот на Дејтонскиот Логото Огледало Уметност, 17 X 22-Инчен, Црна

DEN 1876.80

Достапно е за нарачката

Енергична, Полна Боја На Дело - Официјално Лиценцирани. 1/8" Стакло со Огледува Акценти. 17" x 22" Мет Црно Дрво Рамка.Видов-Заб Закачалка за Лесно да Виси.Со гордост се Направени во САД.Енергична, полна боја тим логото. 1/8" стакло со огледува акценти. 1 1/4" Црна, завиткани дрво рамка.Направен во САД.Видов-заб закачалки за лесно да виси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.