10 Компјутери на 20dB SC АПЦ Конектор за Оптички Влакна Optical Attenuator Еден Режим Метал Зелена
Свеж

10 Компјутери на 20dB SC АПЦ Конектор за Оптички Влакна Optical Attenuator Еден Режим Метал Зелена

DEN 511.20

Достапно е за нарачката

20d B SC АПЦ Конектор за Оптички Влакна Optical Attenuator Еден Режим Метал Зелена.Карактеристики : Метално Тело.Влакна Тип : Single-Mode.Тип : Оптички Влакна Attenuator. 20d B SC АПЦ Конектор за Оптички Влакна Optical Attenuator Еден Режим Метал Зелена, Карактеристики : Метално Тело, Влакна Тип : Single-Mode, Тип : Оптички Влакна Attenuator.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.